Projektowanie powierzchni biurowych

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz biurowych. Świadczymy pełen zakres usług projektowych związanych ze zmianą siedziby firmy jak również wykonujemy projekty aranżacji, optymalizacji i podniesienia standardu już posiadanych powierzchni biurowych.

W ramach naszych kompetencji przeprowadzamy analizy przedprojektowe, inwentaryzujemy wnętrza i posiadane wyposażenie. Na ich podstawie dokonujemy wydzielenia poszczególnych stref, funkcji, działów i komórek organizacyjnych Klienta optymalnie wykorzystując możliwości przestrzeni biurowej. Opracowujemy projekty aranżacji meblowej i wykonujemy wizualizacje komputerowe w technice 3D.

Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz biurowych: projekty materiałowe, wizualizacje, projekty architektoniczne budowlane i wykonawcze, w tym branżowe oraz design powierzchni odrębnych (hol wejściowy, recepcja, sala konferencyjna, gabinety zarządu, pokoje odpoczynku itp.), projekty mebli indywidualnych, elementów dekoracyjnych i wizerunkowych, systemy informacji wizualnej i oznakowania.

Zajmujemy się opracowaniem kompletnych projektów wszystkich branż oraz ich koordynacją i nadzorem. Uczestniczymy w spotkaniach koordynacyjnych i odbiorowych.

Obsługujemy firmy w trakcie fuzji i zmian struktury organizacyjnej, na bieżąco opracowujemy projekty re-aranżacji użytkowanych wnętrz, dbając by jakość przestrzeni biurowej szła w parze z potrzebami funkcjonalnymi i organizacyjnymi Klienta.

Optymalizujemy użytkowaną powierzchnię biurową. Badamy jej możliwości oraz jakość wykorzystania. Na tej podstawie wskazujemy posiadane rezerwy powierzchniowe i przygotowujemy projekty optymalizacji.

Projektujemy dla firm podnoszących standard wizualny posiadanego biura. Wprowadzamy elementy o nowoczesnym wzornictwie, spełniające współczesne normy użytkowe tak, aby współgrały z istniejącym zagospodarowaniem powierzchni biurowej. Dzięki temu zajmowana powierzchnia biurowa staje się nową jakością, nabiera świeżego charakteru.

W naszym dziale projektowym pracują doświadczeni architekci, dzięki czemu funkcjonalność, estetyka, ergonomia i ekologia to wartości wpisane na trwałe w nasze projekty. Zapewniamy najwyższą jakość, terminowość, optymalizację rozwiązań i kosztów.

Planowanie i projektowanie wnętrz to dla nas nieodłączne części całego projektu obiektu, uwzględniające funkcjonalność na równi z komfortem pracy i inspirowaniem ludzi, funkcjonujących w tym obiekcie w przyszłości. Przyjazne wnętrza, jednoznacznie zdefiniowane strefy publiczne i prywatne, wykreowanie sposobów dla dobrej komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz meble ułatwiające proste i szybkie rearanżacje stanowisk do pracy zespołowej -  to warunki konieczne dla efektywnej, zaangażowanej  i komfortowej pracy.